Avana – park linowy koszalin

Avana  » Uncategorized »  Avana – park linowy koszalin
0 Comments

Avana – park linowy Koszalin otworzył swoje drzwi dla miłośników aktywności fizycznej oraz przygody. To miejsce pozwala dotrzeć do wysokości 15 metrów nad ziemią w przyjemny, aczkolwiek bezpieczny sposób. Ta inicjatywa szybko zyskała popularność wśród lokalnych mieszkańców.

Avana posiada 12 tras dwupoziomowych i jedną trasę trzech poziomów, która może być przejśta w ciagu ok. 90 minut. To bardzo różnorodne trasy, na których znajdują się takie atrakcje jak tyrolki, stojaki, wiszące linie i mostki. Nawet początkujący mogą być usatysfakcjonowani trudnościami na trasach bez narażania się na żadne zagrożenie.

Wspomagać Cię będzie profesjonalna i odpowiedzialna obsługa parku linowego, służąca wsparciem i poradami. Instruktorzy uczestnikom pomogą w odpowiednim przygotowaniu i bezpiecznym wykonaniu wszystkich przeszkód. Personel czuwa też nad bezpieczeństwem osób biorących udział.

Aby maksymalnie skorzystać z przeżycia we Avana, warto tam wybrać się całym towarzystwem lub rodziną, bo park oferuje promocyjne ceny biletów grupowych. Park posiada też system karnetowa dla stałych bywalców lub większych grupach. Tutaj można też czynić małe zakupy, jest tam sklep z artykułami sportowymi i odzieży reklamowej Avana oraz mobilno espresso serwowane w eleganckiej kioskowej altance.

Avana to idealne miejsce do rowerowych eksploracji oraz skoków bungee – dodatkowych atrakcji, które szybko sprawia, że czas tu mija i nikt go nie żałuje, wręcz przeciwnie – każdy chce tu wracać!

Avana – park linowy Koszalin – to najnowszy i największy park, jaki powstał w Koszalinie. Obiekt położony jest blisko centrum miasta, w Nadleśnictwie Sianów, w otoczeniu pięknej przyrody. Przygotowano tu trasę o długości 600 m oraz niesamowite pułapki na linach i platformach, tworzące 20 stanowisk do zabawy. Gwarantuje to niesamowitą przygodę każdemu, kto odważy się rozpocząć wspinaczkę.

W swojej ofercie Avana – park linowy Koszalin posiada także inne atrakcje, które zaspokoją potrzeby miłośników ruchu i zabawy. Przede wszystkim przygotowano tu ponad 20 torów paintballowych i seans laserowej technologii 3D. Oferta ta pozwala cieszyć się dreszczykiem emocji i integrować się ze sobą i naturą.

Park oferuje również szeroką gamę możliwości dla firm i paczek integracyjnych. Zarówno małe grupy, jak i duże zespoły biznesowe znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko to przygotowane jest na profesjonalnym poziomie; od plotek na linach, po listy integracyjnego team buildingu odpowiednio dopasowane do potrzeb danej firmy.

Avana – Park linowy Koszalin oferuje bezpieczne miejsce do zabawy dla każdego uczestnika. Wiemy jak ważna jest bezpieczeństwo naszych gości, dlatego przykładamy szczególną uwagę do tego aspektu naszej działalności. Uczestnicy nosili sprzęt zapewniający bezpieczeństwo wykonane z materiałów certyfikowanych ze stronom technicznym EN12277 tylko po to, by gwarantować doskonałe wrażenia bez obaw o bezpieczeństwo podczas swojego pobytu w Avana – parku linowym Koszalin.

Avana – park linowy Koszalin jest pierwszym na Pomorzu Zachodnim miejscem, które oferuje swoim gościom niesamowite thrillery, doskonałe widowisko sportowe, a także adrenalina wzmocnioną bajeczną atmosferą przyrody. Park linowy Koszalin obecny jest w malowniczej okolicy Łasztowni, gdzie unoszące się nad drzewami jamy i strome skały to idealne warunki do uprawiania windsurfingu czy innych aktywności turystycznych. Avana Koszalin z pewnością zadowoli też podróżników, którzy szukają miejsca na zrelaksowanie się i odpoczynek w pięknym otoczeniu naturalnym.

Oczywiście Avana może oferować gościom także dużo więcej niż tylko przyrodę. Park linowy posiada kilka tras wysokiego poziomu trudności, które doskonale testują umiejętności sprawnego orientacji w terenie i pokonywania przeszkód, oraz profesjonalnie udostępnione atrakcje i infrastrukturę niezbędną do bezpiecznego szlaku. Różnorodna masa lonżownicza obejmuje zarówno łatwe dla początkujących trasy, jak i trudniejsze dla bardziej doświadczonych osób. Aby cieszyć się pełnią atrakcji po zakończeniu trasy, czekający tu grill, plac zabaw dla dzieci oraz boiska piłkarskie pozwalają na relaks całej rodzinie.

Jako doskonałe uzupełnienie tych fascynujących przygód czeka tu również firmy segway adventure. Te autorskie trasy pozwalają podróżnikom rozwijać ich umiejętności prowadzenia pojazdu oraz bezpiecznie podróżować po okolicach Łasztowni. Istnieje też możliwość wyboru szlaków rowerowych lub szlaków pieszych dowolnego poziomu trudności dla bardziej aktywnych turystów.